Šef kuhinje (m/ž)

Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
21.08.2014.
Plaća:
od 531 € do 796 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Renomirani smo i nadaleko poznati ala carte restoran u sklopu trgovačkog centra "West Gate-a", poznat po ukusnim i slasnim biftecima, ukusnom hranom i kvalitetnim, stručnim i ljubaznim osobljem.

Tražimo kvalificiranog kuhara za vođenje kuhinje alacarte restorana.

Od kandidata očekujemo da posjeduje višegodišnje radno iskustvo, da je profesionalan, inovativan, komunikativan, da dobro poznaje haccap sustv, da je ambiciozan, željan rada, fleksibilan, te da svojim znanjem i profesionalnošću doprinese boljem i kvalitetnijem poslovanju našeg restorana.

Prijave putem linka ili na broj telefona: 098777619 Robert.
Posebne pogodnosti:
Dodatno usavršavanje i napredovanje, topli obrok, bonus na plaću, radu ugodnoj atmosferi.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Kv kuhar sa višegodišnjim radnim iskustvom šefa kuhinje.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina