Savjetnik za EU fondove (m/ž)

Mjesto rada:
Sesvete
Rok prijave:
25.02.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- izrada projektne dokumentacije za prijavu na natječaje iz OPKK, OPLJUP, PRR
- provedba projekata uključujući javnu nabavu
- izrada poslovnih planova i investicijskih studija
- izrada marketinških planova i strategija

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno 1. godina iskustva
- Microsoft Office, dobro snalaženje u Internet aplikacijama npr. E-fondovi, APPRRR

Ostali uvjeti:
- iskustvo i specijalizirano obrazovanje za izradu projekata i rad sa EU fondovima je obavezno
- visoka motivacija, radna organiziranost i odgovornost, proaktivnost, otvorenost za profesionalni razvoj su osnova za buduću uspješnu suradnju
- engleski jezik napredno)
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina