Savjetnik u kontaktnom centru sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb / Varaždin (rad od kuće)
Rok prijave:
12.05.2021.

SAVJETNIK U KONTAKTNOM CENTRU SA ZNANJEM NJEMAČKOG JEZIKA (m/ž)

ManpowerGroup Hrvatska za renomiranog klijenta traži veći broj kandidata za poziciju: Savjetnik u kontaktnom centru sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

MJESTO RADA

  • Zagreb / Varaždin (rad od kuće)

OPIS POSLA:

  • pismena i usmena komunikacija s postojećim korisnicima isključivo na njemačkom jeziku
  • savjetovanje i odgovaranje na upite korisnika, uglavnom pisanim putem

UVJETI:

  • izvrsno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
  • izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • odlične vještine slušanja i pružanja dodatnih pojašnjenja
  • dobra informatička pismenost
  • minimalno SSS
  • B2 / C1 razina je poželjna

Koje su pogodnosti za vas:

  • rad od kuće
  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • osobni razvitak i napredak ovisno o Vašem zalaganju
  • prijateljska i opuštena atmosfera
  • stimulativna primanja

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da se prijavite slanjem svog životopisa na hrvatskom jeziku. Napominjemo kako ćemo kontaktirati samo one kandidate koji udovoljavaju uvjetima natječaja.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
OIB 35539279541, MB: 02452812, IBAN: HR41 2340 0091 1103 6431 1
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, T: +385 1 5565 700, W: WWW.MANPOWER.HR, E: [email protected]
TRGOVAČKI SUD U ZAGREBU, MBS: 080675552
TEMELJNI KAPITAL 20.000 KN UPLAĆEN U CJELOSTI, zastupano po direktoru Aleksandru Hangimana
Na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09
Na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21.