Savjetnik/ca za korisnike računovodstvenog programa  HZZ OGLAS

Poslodavac:
SAOP d.o.o. za poslovna programska rješenja
Mjesto rada:
Zagreb-Novi Zagreb
Rok prijave:
04.07.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB-NOVI ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike upotreba računalnih programa
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis radnog mjesta: Korisnička podrška odgovorna je za podršku i pomoć korisnicima našeg programskog rješenja Minimax. Zahtjeve rješavamo putem internog ticketing sustava, a s korisnicima komuniciramo putem maila, telefona i udaljenog pristupa, ovisno o potrebi i procjeni. Odgovaramo na upite vezane uz rad programa, pripremamo pisane i video upute za korisnike, educiramo korisnike, pratimo njihove povratne informacije i posredujemo između korisnika i razvojne ekipe. Očekivanj: Komunikativnost, strpljenje, osjećaj za rad s ljudima i proaktivnost, spremnost na izazove, samostalnost, kao i preuzimanje odgovornosti za svoj rad. Praktično znanje iz područja računovodstva jedan je od glavnih uvjeta.
Zbog svakodnevne komunikacije s klijentima potrebna je odlična pisana i govorna komunikacija, sposobnost jednostavnog pojašnjavanja složenih tema te želja za kontinuiranim poboljšanjem procesa i korisničkog iskustva. To konkretno uključuje i testiranja programa u dogovoru s kolegama iz razvoja i suradnju na formiranju naloga za optimizaciju rada programa. Izuzetno cijenimo agilnost, timski rad i otvorenost.
Uvjeti: Radno iskustvo na računovodstvenim poslovima od minimalno jedne godine
Obrazovanje ekonomskog usmjerenja, prednost računovodstvo i financije
Smisao za rješavanje tehničkih problema
Logičko i analitičko razmišljanje Prednosti:
Znanje slovenskog jezika
Iskustvo rada u IT sektoru

Poslodavac nudi: Iskusan tim koji uvodi u posao. Rad u ugodnom i opuštenom okruženju i priliku za učenje i osobni razvoj. Nudimo redovita i stabilna primanja te nagrađujemo učinkovit rad i trud kao i posebna postignuća naših zaposlenika.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124266982
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje