SAP programer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

SAP PROGRAMER (m/ž)
- više izvršitelja

Područje rada: grad Zagreb

Od kandidata se očekuje:
- Razvoj SAP programa i programa povezanih sa SAP-om
- Podrška druge i treće razine SAP korisnicima
- Izrada analiza i izvještaja
- Sudjelovanje u internacionalnim SAP razvojnim projektima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS/VSS informatičkog usmjerenja
- Dobro poznavanje programskih jezika ABAP i/ili JAVA, C,C++, PHP
- Minimalno godina dana iskustva na istoj poziciji
- Vrlo dobro znanje engleskog i/ili njemačkog jezika

Poslodavac nudi:
- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni period
- plaća po dogovoru

NAČIN PRIJAVE (Molimo dobro pročitati)
▪ Molimo kandidate da na adresu [email protected] pošalju najnoviji životopis s naznakom u Predmetu: SAP PROGRAMER / VAŠE IME I PREZIME
▪ Molimo cijenjene kandidate da pošalju najnoviji životopis s navedenim mjestima rada te kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji
▪ Životopis treba imati maksimalno dvije (2) stranice te sadržavati podatke, mjesto i datum rođenja, mjesto institucija školovanja i prigodnu FOTOGRAFIJU novijeg datuma
▪ Kandidate izabrane za osobni razgovor u Agenciji kontaktirat ćemo telefonski
▪ Molimo kandidate da dobro pročitaju oglas te način prijave te budu objektivni kod prijave na ovu poziciju budući da kompetencije i obrazovanje koje smo naveli i očekujemo.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina