Samostalni referent / referentica prodaje - naplate  HZZ OGLAS

ČISTOĆA D.O.O. ZA OBAVLJANJE KOMUNALNIH DJELATNOSTI ODRŽAVANJA ČISTOĆE I ODLAGANJA KOMUNALNOG OTPADA
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
03.04.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: Put Mostina 49, 21000 Split
Ostale informacije:
Opis poslova: - Redovito obilazi i kontaktira korisnike usluga na terenu, bilježi promjene i podatke kroz predviđene sustave/programe te kroz OB22 (Unos u evidenciju – izmjene i dopune korisnika) krajem mjeseca dostavlja saldakontima i voditelju Komercijalnog sektora, kako bi baza podataka korisnika usluga bila sukladna stvarnom stanju
- odgovoran je za redovno praćenje naplate (računi u dospijeću) za pravne osobe na dijelu terena koji mu je dodijeljen, brine da ne prođu rokovi za naplatu sukladno procedurama i SUK standardima te nudi rješenja za poboljšanje naplate
- po potrebi, izrađuje izvješća o naplati potraživanja te redovno ažurira podatke unutar obrasca OB33 (Evidencija opomena) te evidentira nenaplaćena potraživanja
- daje naloge za utuživanje dužnika, sa svom potrebnom dokumentacijom (Izvadak otvorenih stavaka, Izvatci iz sudskih ili obrtnih registara te FINA-e)
- ugovara sve vrste usluga, koje Društvo nudi, sa pravim ili fizičkim osobama, van opsega redovne službe odvoza miješanog komunalnog otpada te o istom izvještava voditelja
- u svakodnevnom kontaktu sa Operativno-tehničkom službom, daje obavijesti o sklopljenim ugovorima, šalje ponude po zaprimljenim narudžbenicama naručitelja
- savjetuje se i dogovara sa Operativno-tehničkom službom o svim zahtjevima naručitelja i mogućnosti provedbe istih te informira naručitelja
- po potrebi, izlazi na teren sa poslovođom i evidentičarem-kotrolorom naplate usluga
- izrađuje kalkulacije cijena koštanja za pojedine usluge, zajedno sa drugim odgovornim osobama u radnim jedinicama i sektorima
- analizira i predlaže mogućnosti prodaje usluga Društva
- nudi prijedloge izmjena, dopuna i unaprijeđena sustava evidencije
- po potrebi, u svom radu na terenu surađuje sa gradskim kotarevima, mjesnim odborima i općinama
- obavlja i sve ostale poslove po nalogu voditelja Sektora
Za izvršenje radnih zadataka neposredno je odgovoran voditelju Sektora.
Potrebne dodatne vještine i zahtjevi radnog mjesta: Komunikativnost, marljivost, sklonost učenju, stjecanju novih radnih vještina i timskom radu, strpljivost i profesionalnost u radu sa strankama.
Potrebna stručna sprema: VSS i jedna godina radnog iskustva ili VŠS i dvije godine radnog iskustva
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca
NAPOMENA:
Sa svim kandidatima, koji udovolje uvjetima natječaja, obaviti će se razgovor za posao te će se ovisno o broju prijavljenih kandidata provesti selekcija kao i moguće testiranje.
OBAVEZNA DOKUMENTACIJA ZA PRIJAVU:
Pisana molba
Životopis
Preslika osobne iskaznice
Preslika svjedodžbe završenog obrazovanja
ERPS – Elektronički zapis o radno pravnom statusu -potvrda HZMO o radnom stažu (ne stariji od 30 dana)
Izvornik uvjerenja o nekažnjavanju (ne stariji od 6 mjeseci)
Sukladno čl. 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19,84/21) pozivaju se osobe iz čl. 102.st.1-3., istog Zakona, da dostave dokaze o prednosti pri zapošljavanju prema popisu koji je dostupan na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja putem slijedeće poveznice: https://branitelji.gov.hr/zaposlavanje-843/843. Kandidat je u prijavi dužan pozvati se na to pravo te je uz prijavu dužan priložiti propisanu dokumentaciju i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.
Podnošenje pisane prijave za posao vrši se u zatvorenoj omotnici sa svom potrebnom dokumentacijom na protokol Čistoća d.o.o., Put Mostina 49, 21000 Split najkasnije do 03.04.2024. godine do 12:00 sati BEZ OBZIRA NA NAČIN DOSTAVE. Na omotnici obavezno naznačiti:
''PRIJAVA ZA RADNO MJESTO SAMOSTALNI REFERENT PRODAJE-NAPLATE''
''NE OTVARAJ''
NEPOTPUNE I NEPRAVOVREMENE MOLBE NEĆE SE RAZMATRATI !
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141796225
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje