Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.01.2020.
Plaća:
od 796 € do 929 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Samostalno vođenje knjigovodstva za pravne osobe s različitim djelatnostima (usluga, trgovina, proizvodnja, turizam i ugostiteljstvo,...).

Primarna radna aktivnosti je ažurna obrada poslovnih podataka te izrada mjesečnih, kvartalnih i godišnjih financijskih izvješća sukladno važećim računovodstvenim propisima za potrebe klijenta i vanjskih korisnike (Poreza uprava, FINA, poslovne banke).

Poslovi koje bi istaknuli:

- Poslovi završnog računa i to Zaključna bilanca, RDG i PD obrazac
- Mjesečna knjiženja
- Knjiženje izlaznog računa u knjigu IRA
- Knjiženje ulaznog računa u knjigu URA
- Sastavljanje izvještaja PDV-a
- Knjiženje izvoda kunskog i deviznog poslovnog računa

Administriranje i knjiženje na promjenama
- Dugotrajna imovina (DI+SI)
- Obračun amortizacije
- Otvorene stavke partnera
- Blagajna
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:

- Stimulativna primanja
- Dodatna edukacija i usavršavanje u struci
- Poticajno okruženje
- Ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
- Očekivani neto iznos osnovne plaće od 6.000 do 7.000 kn.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Od kandidata se očekuje aktivno znanje i kontinuirano praćenje računovodstvenih propisa i to osobito poznavanje propisa:

- Zakona i podzakonskih akata o računovodstvu (ZOR)
- HSFI
- Općeg poreznog zakona
- Zakona i podzakonskih akata o porezu na dobit
- Zakona i podzakonskih akata o porezu na dohodak
- Zakona i podzakonskih akata o PDV
- Zakona i podzakonskih akata o platnom prometu
- Vještine i osobine:

U radu se očekuje točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost, kako bi se izbjegle pogreške pri unosu i obradi podataka.
Komunikativnost u suradnji s korisnicima usluga.

Ako ste se prepoznali u navedenim uvjetima te ste zainteresirani za rad u poticajnoj i ugodnoj okolini, javite se na naš oglas.

Prijave primamo isključivo putem web obrasca na link

Prijavite se
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina