Samostalni komercijalist na području rashladne tehnike / Prodajni inženjer za rashladnu tehniku (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
POSLODAVAC
Danas je WSL grupa jedna od najvećih regionalnih tvrtki s više od 25 godina tradicije, koja proizvodi i prodaje rashladnu i drugu trgovinsku opremu za potrebe modernih prodajnih mjesta, trgovačkih lanaca, industrije i logistike. Nudimo visoko razvijena i učinkovita tehnološka rješenja, dizajn i inženjering. Prodaja zajedno s montažom naše je područje stručnosti i jedna od glavnih prednosti što smo postali dio njemačke Wanzl Grupe.

RADNO MJESTO
Mjesto rada: Grad Zagreb / Rakitje
Broj traženih radnika: 1
Vrsta zaposlenja: Na određeno radno vrijeme od godinu dana uz probni rok od tri mjeseca
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Smještaj: Nema smještaja

OPIS POSLA
- priprema kalkulacija prodajnih ponuda i tehničkih crteža kao dodatak ponudama
- komunikacija s kupcima i dobavljačima
- priprema narudžbenica
- pribavljanje potrebne dokumentacije od dobavljača
- kontrola nad provedbom kvalitativnog i kvantitativnog prihvaćanja robe
- praćenje i koordinacija pojedinačnih transakcija nabave i prodaje za vođene projekte;
- briga za isporuku i primopredaju opreme kupcu
- organizacija servisa
- ostali poslovi prema uputama nadređenog.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Mogućnost dugoročnog zaposlenja (na neodređeno vrijeme uz probni rok)
- Rad u stabilnoj tvrtki i ugodnom timu s dugom tradicijom
- Uvodno školovanje uz podršku mentora
- Mogućnost napredovanja
- Mogućnost stalnog zaposlenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
POSLOPRIMAC
Razina obrazovanja: SSS, VŠS, VSS
Strani jezici: engleski jezik
Radno iskustvo: poželjno

UVJETI

Očekujemo:
- najmanje SSS stupanj obrazovanja u tehničkom (elektrotehnika, strojarstvo, ..) području
- radno iskustvo na sličnom radnom mjestu, ali nije uvjet
- Aktivno korištenje MS Office paketa
- Znanje AutoCada je poželjno
- znanje engleskog jezika
- Vozačka dozvola kategorije B

Poželjne kvalifikacije:
- Organizacijske vještine
- Komunikativnost
- Pozitivan pristup i spremnost za rad
- Urednost, odgovornost, savjesnost i dosljednost
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro