Samostalni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Novalja
Rok prijave:
30.06.2022.

www.terrapark.hr

Samostalni knjigovođa

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Praćenje i primjena propisa iz područja financijsko-materijalnog poslovanja
  • Sastavljanje izvješća u vezi s financijsko-komercijalnim poslovima
  • Kontiranje, likvidiranje i plaćanje računa i putnih naloga
  • Koordinacija aktivnosti računovodstvenog odjela s aktivnostima drugih odjela
  • Knjiženje izlaznih ,ulaznih računa i izvoda, kadrovska evidencija i obračun plaća
  • Usklade s kupcima i dobavljačima, slanje IOS-a kupcima, konto kartica i prijepisa računa te vođenje evidencije usklade kupaca,
  • Snositi odgovornost za obavljeni posao i brigu o poštivanju rokova

ŠTO OD VAS OČEKUJEMO:

  • Iskustvo prethodnog rada na istim ili sličnim poslovima
  • Preciznost i temeljitost u izvršavanju zadataka
  • Sposobnost analitičkog razmišljanja te strukturiran i organiziran pristup rješavanju zadataka
  • Fleksibilnost i prilagodba različitim radnim aktivnostima u dinamičnom radnom okruženju
  • Preuzimanje odgovornosti i inicijative - pro aktivnost
  • Izražena profesionalnost, urednost, odgovornost, marljivost i točnost

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Zdravi i uravnoteženi obroci za zaposlenike u restoranima za zaposlenike (i u slobodne dane) 2 obroka
  • Edukacija, trening i podršku pri uvođenju u posao
  • Mogućnost napredovanja unutar tvrtke
  • Work life balans: posao nikad ne nosiš doma, rokovi su razumni i realni
  • Službeni laptop i mobitel, naknada za putni trošak
  • Kontinuirana edukacija i uvođenje u posao kroz mentorstvo
  • Ugovor na određeno, s perspektivom zapošljavanja na neodređeno vrijeme

Molimo prijavite se putem donjeg linka za 'Brzu prijavu' ili na e-mail: [email protected]

Terra Park d.o.o. • Primorska 8 • 53291 Novalja
www.terrapark.hr • Kontakt: +385 95 389 6630