Samostalni/a knjigovođa/tkinja  HZZ OGLAS

EURO TIM društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
Mjesto rada:
Škropeti
Rok prijave:
15.09.2022.

Mjesto rada:
ŠKROPETI, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 091 6106114
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova, - unos i knjiženje dokumenata za obračun URA i IRA, te izvoda, obračun putnih naloga i plaća, - mjesečni obračun PDV-a i ostalih poreza i prireza, - robno knjigovodstvo, sitni inventar i osnovna sredstva, - samostalno obavljanje aktivnosti vezanih uz transakcije s inozemnim i domaćim kupcima/dobavljačima, - aktivna suradnja s klijentima tvrtke, poreznom upravom, bankama i svim relevantnim institucijama, - izrada završnog računa, bilance, godišnjeg obračuna poreza i doprinosa, - praćenje i implemetiranje stručnih i zakonskih promjena iz svog djelokruga odgovornosti, - priprema financijskih izvještaja, mjesečno izvještavanje i analiza poslovanja prema upravi.
Uvjeti: Potrebna VSS, VŠS ili SSS, poznavanje rada na računalu, MS Office paket, iskustvo u istim ili sličnim poslovima minimalno 2 godine, prednost poznavanje rada u Pantheonu, samoinicijativno pristupanje izazovima, točnost, ažurnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka. Nudimo stalni radni odnos, izazovan i dinamičan posao u ugodnom radnom okruženju, prilika za osobni i profesionalni razvoj, putni troškovi plaćeni u cjelosti, osiguran topli obrok, nadprosječna primanja uvećana za mjesečne bonuse, vikendi i praznici slobodni.
Mjesto rada Škropeti
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
125383849
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje