Samostalni/a djelatnik/ica za iznajmljivanje romobila  HZZ OGLAS

City Coco Rent Poreč, obrt za iznajmljivanje, vl. Robert Budimir, Poreč, Massa Lombarda 2
Mjesto rada:
Poreč-Parenzo
Rok prijave:
17.04.2023.

Mjesto rada:
POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
word
intern
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
najava na telefon: 052 204933
mobitel: 095 3631895
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Tražimo samostalnog djelatnika/odgovornu osobu za rad na poslovima iznajmljivanja električnih romobila u Poreču. Početak rada je 1.4. sa sezonskim radom do 1.10.
Uvjeti: Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
Odlično znanje engleskog jezika (poznavanje njemačkog i talijanskog jezika smatra se prednošću)
Pristojnost, želja za radom, urednost, finoća u radu, brzina i točnost, ažurnost, odgovornost
Opis poslova: Izdavanje električnih romobila korisnicima te vođenje evidencije o najmu i rezervacijama
Dostava električnih romobila korisnicima na njihov zahtjev
Popravci i održavanje električnih romobila
Praćenje financijske evidencije i izvješćivanje nadređenima
Aktivno sudjelovanje u marketingu, promocija proizvoda i usluga, te upravljanje društvenim mrežama
Održavanje ureda te radnih prostora
Ostali zadaci po potrebi
Nudimo: Sezonsko radno mjesto od 1.4. do 1.10. sa mogućnosti cjelogodišnjeg zaposlenja
Puno radno vrijeme sa mogućnošću prekovremenih sati
Osiguranje putnih troškova i jedan obrok
Mogućnost usavršavanja i napredovanja u poslu
Prednosti: Mogućnost rada na atraktivnoj lokaciji u turističkom gradu
Mogućnost sezonskog rada tijekom ljeta
Fleksibilno radno vrijeme s prilagođavanjem obaveza
Rad u dinamičnom i raznovrsnom okruženju
Mogućnost stjecanja novih znanja i vještina u turističkoj industriji
Prilika za rad u internacionalnom okruženju i komunikaciju s različitim kulturama
Prilika za unaprjeđivanje jezičnih vještina, osobito engleskog, njemačkog i talijanskog jezika
Mogućnost razvoja karijere u tvrtki koja pruža usluge iznajmljivanja električnih romobila i drugih turističkih usluga.
Ako ste zainteresirani i ispunjavate navedene uvjete, kontaktirajte nas putem: [email protected]
Veselimo se vašem odgovoru!
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131414402
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje