Šalterski djelatnik/djelatnica  HZZ OGLAS

JADROLINIJA, društvo za linijski pomorski prijevoz putnika i tereta
Mjesto rada:
Krk
Rok prijave:
31.03.2024.

Mjesto rada:
KRK, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: prodaja karata i drugih usluga Društva
manipulacija sitnim novcem, skrb o dnevnom polaganju utrška i polaganje svih sredstava plaćanja
pravodobno dostavljanje obračuna i druge dokumentacije te dostavljanje dnevnih i mjesečnih obračuna o svim prodanim uslugama
davanje informacija klijentima
obavljanje ostalih dnevnih poslova kao i ostalih poslova i zadaća s obzirom na potrebe u radnom procesu
obavljanje ostalih poslova, u skladu s naravi i vrstom rada, prema nalogu neposrednog rukovoditelja
postupanje u skladu s procesima, postupcima i dokumentima integriranih sustava upravljanja
postupanje u skladu sa utvrđenim procesima, postupcima i pravilima zaštite na radu i zaštite od požara te obavljanje procesa rada na siguran način
Uz zamolbu kandidat je obavezan priložiti: životopis
dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika svjedodžbe)
elektronički zapis radnog staža evidentiran u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
preslika osobne iskaznice
Da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, kandidat koji se temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na to pravo poziva, dužan je za to dostaviti tražene dokaze. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja RH, a poveznica je https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf Jadrolinija dostavljene podatke kandidata obrađuje u skladu s odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podataka. Dostavljeni podaci obrađivati će se u svrhu provođenja oglasa radi zasnivanja radnog odnosa i u druge se svrhe neće koristiti. Nepotpune ili nepravovremeno podnesene zamolbe kao i zamolbe na kojima nije naznačeno mjesto rada i naziv radnog mjesta neće se razmatrati. Jadrolinija zadržava pravo da ne izabere niti jednog kandidata. Prijave s dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta dostavljaju se na adresu : JADROLINIJA RIJEKA, RIVA 16, 51000 RIJEKA, Opća kadrovska služba “Povjerenstvo za provođenje natječaja” ili na e- mail: [email protected] ( obavezno s naznakom radnog mjesta i Agencije)
Mjesto rada: VALBISKA (otok Krk), ovisno o organizaciji rada i druga prodajna mjesta poslodavca Posebna znanja: rad na računalu, znanje jednog stranog jezika
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141839942
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje