Rukovoditelj pomorskog odjela - OFR (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Natječaj za slobodno radno mjesto poslovna jedinica Zagreb:

Odgovornosti:
- Odgovoran za OFR odjel na razini države
- Vođenje zaposlenika u OFR odjelu
- Budžetiranje OFR odjela
- Postavljanje, komuniciranje i praćenje ciljeva u smislu maksimalizacija profitabilnosti i rasta volumena
- Stvaranje, razvijanje i održavanje dobrih odnosa s pružateljima brodskih usluga
- Komuniciranje s regionalnom upravom za OFR

- Rad je na određeno vrijeme (zbog povećanja obima posla), s probnim radom od 6 mjeseci – mogućnost produljenja na neodređeno
- Mjesto obavljanja posla: Zagreb
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti i sposobnosti:
- VSS ekonomist /dipl. ing prometa
- Odlično poznavanje pomorskog prijevoza
- Odlično razvijene rukovodeće vještine
- Odlične komunikacijske vještine, posebno pregovaranje
- Aktivno znanje engleskog jezika
- Poznavanje rada na PC-u (MS Office, Internet)
- Minimalno 5 godina iskustva u pomorskom poslu na rukovodećem položaju

Pisane molbe i CV molimo poslati donjom Brzom prijavom do 22.08.2014.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina