Rukovatelj/ica kružnom i tračnom pilom  HZZ OGLAS

Poslodavac:
KONČAR - GENERATORI I MOTORI d.o.o. za proizvodnju
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.06.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: • zaprimanje i slaganje materijala na skladište • proučavanje radne dokumentacije za rezanje određenih vrsta materijala za potrebe proizvodnje • izuzimanje materijala za rezanje sa skladišta prema radnoj dokumentaciji • pripremanje radnog mjesta za rezanje materijala na strojnoj pili i rezanje • kontrolu zadane dimenzije rezanja i broja izrezanih komada • pravilno zbrinjavanje viška materijala koji ostaje nakon rezanja • uređenje i čišćenje radnog mjesta te brigu o strojevima s kojima radite • obavljanje poslova transporta i prijevoza materijala dizalicom, elektrokolicima, viličarom ili paletarom za potrebe obavljanja posla u okviru ključne odgovornosti • pravovremeno prijavljivanje neispravnosti strojeva na kojima radi Uvjeti: • KV ili SSS, tehničke, logističke ili slične struke • poznavanje rada s alatima za rezanje • poznavanje različitih vrsta materijala • osnovno znanje engleskog jezika u govoru i pismu • poznavanje rada na računalu (MS Office) • preciznost, savjesnost i odgovornost u radu • završeno osposobljavanje za rad s pilom će se smatrati prednošću • dozvola za upravljanje elektrokolicima/viličarom/paletarom će se smatrati prednošću Poslodavac nudi: • rad u stabilnoj i ugodnoj okolini • stručnu podršku u radu • plaćeno stručno usavršavanje • priliku za profesionalni razvoj i kontinuirano usavršavanje • plaću u skladu s vašim iskustvom, znanjima i sposobnostima • ugovor na određeno vrijeme, uz mogućnost prelaska na ugovor na neodređeno vrijeme • novčane nagrade/naknade kroz tri periodične isplate tijekom godine, redoviti sistematski pregled, mogućnost korištenja Multisport kartice te druge pogodnosti
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133883449
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.