Rukovatelj/ica građevinskim strojevima  HZZ OGLAS

Komunalno Duga Resa društvo s ograničenom odgovornošću za komunalne djelatnosti
Mjesto rada:
Duga Resa
Rok prijave:
28.03.2024.

Mjesto rada:
DUGA RESA, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kategorija C
Kategorija E
Kontakt:
pisana zamolba: Kolodvorska 1, 47250 Duga Resa
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA: upravlja i rukuje građevinskim strojevima i odgovara za iste, održava i vodi brigu o građevinskim strojevima, sudjeluje u popravcima građevinskih strojeva, vrši samostalno manje popravke, vodi evidenciju o utrošku goriva, ispunjava putni radni list, po nalogu poslovođe i voditelja vrši očitavanja vodomjera, odgovara za pravilno korištenje sredstava zaštite na radu, obavlja i druge poslove po nalogu poslovođe, voditelja, rukovoditelja i direktora,
UVJETI RADNOG MJESTA: Stupanj i vrsta školskog obrazovanja: SSS ili KV/PKV s položenim ispitom za rukovatelja građevinskim strojevima Znanja i vještine: osposobljenost za rad na građevinskim strojevima, posebna zdravstvena sposobnost, položen vozački ispit B kategorije.
Radno iskustvo: 3 godine u rukovanju građevinskim strojem
Probni rad: 3 mjeseca
PREDNOSTI: - položen vozački ispit C i E kategorije, KOD 95 - iskustvo u profesionalnom upravljanju vozilom kategorije C, E
PRIJAVA TREBA SADRŽAVATI: pisanu prijavu (motivacijsko pismo) životopis dokaz o stručnoj spremi i osposobljenosti (preslika diplome/svjedodžbe, uvjerenja o osposobljenosti za rukovanje građevinskim strojevima), potvrdu odnosno ispis iz elektroničkog zapisa podataka iz područja radnih odnosa koji vodi Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje presliku vozačke dozvole
Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.
Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu. Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 121/2017, 98/2019, 84/2021, 156/2023) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843
NAČIN PODNOŠENJA PRIJAVE:
Prijave za javni natječaj podnose se osobno ili putem pošte na adresu: Komunalno Duga Resa d.o.o., Kolodvorska 1, 47250 Duga Resa – natječaj RUKOVATELJ/ICA GRAĐEVINSKIM STROJEVIMA. Nepotpune i nepravovremene prijave, kao i prijave poslane elektroničkom poštom ili telefaksom, neće se razmatrati.
Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Komunalnom Duga Resa d.o.o. za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj te dokumentaciji dostavljenoj s prijavom, u svrhu odabira kandidata te privolu na dostavu obavijesti o rezultatima natječaja koja se dostavlja svim kandidatima o odabranim kandidatima koje uključuje ime i prezime kandidata te struku.
Privola za prikupljanje i obradu osobnih podataka je uvjet za prijavu na natječaj.
Kandidat može u svakom trenutku bez objašnjenja odustati od dane privole i zatražiti prestanak aktivnosti obrade svojih osobnih podataka, o čemu će mu Komunalnom Duga Resa d.o.o. izdati potvrdu.
Prikupljeni osobni podaci obrađivat će se u skladu s važećim propisima, odnosno Općom uredbom o zaštiti podataka od 27. travnja 2016. godine između Europskog parlamenta i Vijeća Europske unije te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka NN(42/18).
Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidati će predočiti izvornik.
U slučaju testiranja, za kandidata koji ne pristupi testiranju, smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.
O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni pisanim putem u roku od 8 (osam) dana od dana donošenja odluke.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141635109
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje