Rukovatelj/ica autodizalicom  HZZ OGLAS

PAKLOG društvo s ograničenom odgovornošću, pakiranje i logistika
Mjesto rada:
Gornji Stupnik
Rok prijave:
21.04.2024.

Mjesto rada:
GORNJI STUPNIK, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija C
Kontakt:
najava na telefon: 01 3667219
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: Rukovanje autodizalicom.
Spuštanje, dizanje i pomicanje tereta.
Praćenje aktivnosti koje se obavljaju dizalicom.
Provjera mogućnosti dizalice.
Ponašanje u skladu sa pravilima zaštite na radu.
poznavanje kontrola, instrumenata i mehanizama dizalice/ autodizalice.
sposobnost pravilnog pokretanja, zaustavljanja i upravljanja autodizalicom.
odgovornost za pravilno podizanje, prenošenje i spuštanje tereta.
preciznost, koncentracija i vještina u manipuliranju teretom radi sigurnosti i izbjegavanja oštećenja.
odgovornost za osiguravanje sigurnog okruženja za sebe, kolege radnike i sve prisutne na gradilištu.
poštivanje sigurnosnih standarda i propisa.
pridržavanje procedura za sigurno kretanje, podizanje i spuštanje tereta.
odgovornost za redovito provjeravanje i održavanje dizalice.
pregledavanje svih ključnih dijelova i mehanizama prije svake upotrebe zbog osiguranja ispravnosti i spremnosti za rad.
rutinska održavanja, popravci i izmjene dijelova kada je to potrebno.
upravljanje viličarem.
manipulacija robom u skladištu.
rad u proizvodnom pogonu.
rad na terenu.
Uvjeti: SSS tehničkog smjera.
Certifikat za upravljanje autodizalicom.
Certifikat za upravljanje viličarem.
Vozačka dozvola C kategorije
Razumijevanje sigurnosnih protokola i pravila.
Fizička sposobnost za obavljanje posla dizaličara.
Poslodavac nudi: rad u stabilnoj kompaniji koja zna prepoznati i nagraditi svoje lojalne i kvalitetne djelatnike
dodatne edukacije vezane uz specifičnosti radnog mjesta i edukacije namijenjene osobnom razvoju
stimulativnu plaću za uspješan posao
prigodne godišnje nagrade
neformalna druženja s ciljem jačanja poztivnih međuljudskih odnosa:
stalni radni odnos nakon probnog rada
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140831593
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje