Retail Key Account Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska specijalizirana je za usluge posredovanja pri zapošljavanju, headhuntinga i HR savjetovanja. Naša snaga su preko 170 konzultanata u više od 20 gradova u Europi.

Za našeg klijenta, proizvodnu tvrtku u Zagrebu tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

- Zagreb

Područje odgovornosti:
• rad na privlačenju novih, zadržavanju postojećih i povećanju zadovoljstva ključnih kupaca društva iz sektora maloprodaje
• predlaganje strateških smjernica za razvoj poslovanja s ključnim kupcima
• planiranje prodajnih aktivnosti te analiza istih
• odgovornost za realizaciju prodajnih planova
• samostalno pregovaranje sa kupcima u svrhu prodaje robe po uvjetima utvrđenim prodajnom politikom društva
• dogovaranje akcija sa kupcima
• praćenje tržišta i trendova
• redovito posjećivanje kupaca u cilju ostvarenja zadanih planova i unapređenja odnosa
• izvještavanje prema komercijalnom direktoru
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevi radnog mjesta:
• minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• poznavanje ključnih kupaca iz sektora maloprodaje
• izražene prodajne i pregovaračke vještine
• proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
• prednost je radno iskustvo sa papirnim, higijenskim i uredskim artiklima
• dobro poznavanje rada u MS Officeu
• orijentiranost na kupce i lojalnost prema poslodavcu
• vozačka dozvola B kategorije
• minimalno VŠS, poželjno VSS

Uvjeti pozicije i položaj u organizaciji
• ugodna radna sredina velike proizvodne tvrtke
• samostalnosti u obavljanju radnih zadataka
• službeni auto

Molimo da svoju prijavu sa životopisom proslijedite na mail adresu [email protected]

Jurković savjetovanje d.o.o.
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine