Regionalni/a voditelj/ca rada na terenu  HZZ OGLAS

MODRI VAL d.o.o. za uslužne djelatnosti
Mjesto rada:
Zagreb-Susedgrad
Rok prijave:
30.06.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB-SUSEDGRAD
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: •rad se obavlja samostalno pod neposrednim nadzorom odgovorne osobe na regiji i dir. tvrtke •organiziranje i vođenje rada cijelog područja rada i pojedinih poslovnih jedinica te za njih i odgovara •odgovornost i briga za upravljanje i nadzor troškova •planiranje, usmjeravanje i usklađivanje djelatnosti sektora •osiguravanje učinkovite uporabe resursa i ispunjenje nacrta •identificiranje i praćenje kvalitete obavljenih usluga po pojedinim poslovnim jedinicama i uklanjanje nepravilnosti •praćenje i nadzor funkcije održavanja radne i strojne opreme i uklanjanje nepravilnosti •nadzor nad provođenjem radnih operacija u skladu s tehničkom dokumentacijom i propisima •usklađivanje radnih planova (generalna čišćenja, pokretanje novih poslovnih jedinica) •briga za razvoj zaposlenih: edukacije, pomoć voditeljima novih poslovnih jedinica •praćenje provođenja zadaća i ocjenjivanje zadaća voditelja poslovnih jedinica •briga i pomoć za daljnji razvoj tvrtke te njegov rast u suradnji s voditeljem prodaje •vodi kadrovske postupke novo zaposlenih u poslovnim jedinicama, zajedno s voditeljem PJ te odgovornom osobom u kadru •briga o podršci postojećim Korisnicima usluge, praćenje tržišta, noviteta i konkurenciji, •bliska suradnja s područjem razvoja u društvu, •prisutnost kod stranaka •priprema ključnih podataka za preuzimanje jedinice Tražimo ljude sljedećeg profila: •SSS •Spremnost na putovanja i konstantan rad na terenu •Otvorenost prema promjeni •Sposobnost određivanja prioriteta •Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač) •Odgovornost u obavljanju radnih zadataka, odlične organizacijske, pregovaračke I komunikacijske sposobnosti •Dobro poznajete engleski jezik Poslodavac nudi: •Stimulativna primanja •Raznolik posao •Rad u dinamičnom okruženju •Rad u mladom i stručnom timu •Aktivno učešće u razvoju firme •Korištenje službenog vozila Napomena: Radno mjesto je isključivo terenski rad na području Republike Hrvatske..
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124081458
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.