Referent/referentica prodaje  HZZ OGLAS

SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Vindija d.d., Međimurska 6, 42000 Varaždin
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Obilazak kupaca na terenu, organizacija distribucije i naplate na području grada Splita i Splitsko - dalmatinske županije.
OPIS POSLOVA: surađuje s dostavnim i prodajnim mjestima i tamo s predstavnicima u cilju ostvarenja politike prodaje zajedno s voditeljem prodaje
osigurava informacije putem izvještaja
osigurava poštivanje kalendara obilaska distributera po relacijama a i sam obilazi relacije
obrađuje prodajna mjesta (način skladištenja, izlaganja, naručivanja robe)
priprema i raspoređuje reklamni materijal na prodajna mjesta
prati nastup konkurencije i radi izvješća o tome
brine o naplati potraživanja od kupaca i u tu svrhu obilazi teren s referentom naplate za svoje područje
zatvara ciklus robnog toka relacije i kolanja komercijalne dokumentacije
odgovoran je direktoru poslovnice za svoj rad.

Uvjeti: - visoka, viša ili srednja stručna sprema - ekonomski smjer ili društvene znanosti - vozačka dozvola B kategorije i vještina u vožnji - izražene komunikacijske i organizacijske vještine - sklonost timskom radu - znanje engleskog ili njemačkog jezika - poznavanje rada na računalu.
Mogućnost stalnog zaposlenja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142116222
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje