Referent računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Omiš
Rok prijave:
03.04.2024.

Trgovački maloprodajni lanac Studenac kao kompanija posluje od 1991. godine. Kasnih 90-ih proširio je poslovanje otvaranjem veleprodajnog skladišta u Dućama i nekoliko maloprodajnih trgovina u Omišu. Na današnji Studenac, trgovinu-susjed koja pogodnostima za kupce dosljedno prati svjetske trendove, najviše je utjecala 2018. kada počinje transformacija poslovanja popraćena akvizicijama i organskim rastom. Preuzimanjem Istarskih supermarketa i Sonika 2019. lanac jača svoju poziciju i posluje duž cijele jadranske obale. Status utvrđuje 2021. preuzimanjem lanca Bure Trgovina, a važan poslovni iskorak iste godine čini otvaranjem prvih prodavaonica u Zagrebu. U 2022. Studenac preuzima Pemo, Kordun, Duravit i lanac Lonia, a u svibnju 2023. ulazi i u Krapinsko-zagorsku županiju akvizicijom lanaca Strahinčica, te u istoj godini akvizira i lanac Špar Trgovina.

Studenac trenutačno zapošljava više od 6000 djelatnika i ima više od 1200 prodavaonica te je među vodećim maloprodajnim lancima u Hrvatskoj.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

REFERENT RAČUNOVODSTVA (M/Ž)

Mjesto rada: Omiš

­­­­­­­­Opis posla:

  • Knjiženje ulaznih faktura
  • Rezerviranje tekućih troškova
  • Skidanje rezervacija
  • Usklade kartica i ovjera IOS-a sa dobavljačima
  • Zaprimanje pristigle pošte, pregled iste te raspodjela unutar iste te raspodjela unutar organizacijskih jedinica

Od Vas očekujemo:

  • SSS-VSS društvenog smjera, poželjno iz područja računovodstva, financija i slično
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje Zakona o računovodstvu
  • Točno i ažurno utvrđivanje potrebnih elemenata pristiglih faktura
  • Pravovremen i točan unos podataka
  • Ispravno knjiženje računa i povezivanje rezervacije
  • Praćenje troškova koji se knjiže u prošlim mjesecima te što preciznije utvrđivanje rezerviranog iznosa
  • Poznavanje rada u MS Office paketima (Word, Excel, Powerpoint)
  • Komunikativnost i sklonost timskom radu

Nudimo Vam:

  • Stimulativna primanja u kojima se prepoznaje doprinos pojedinca u ostvarenju rezultata
  • Stručno usavršavanje i profesionalni razvoj
  • Onboarding program
  • Ugodnu i prijateljsku radnu atmosferu baziranju na dijeljenju znanja i kontinuiranoj podršci
  • Mogućnost stjecanja radnog iskustva u jednoj od najdinamičnijih kompanija

Ukoliko želite postati dio našeg tima molimo prijavite se putem donjeg linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis.