Referent (m/ž)

Mjesto rada:
Istarska županija
Rok prijave:
22.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, uspješnu hrvatsku tvrtku s rastućim poslovanjem, tražimo fleksibilne i dinamične osobe za radno mjesto:

Mjesto rada: Istarska županija

Opis poslova:
• Koristi sustav prikupljanja podataka o promjenama u poslovanju društva za satavljanje mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja
• Provjerava knjige i podatake o plaći, obavlja transakcije gotovinom
• Odgovornost za učinkovito, ispravno i pravodobno upravljanje plaćama, doprinosima i davanjima, te odgovarajućih poreznih obveza
• Odgovornost za knjigovodstveno evidentiranje ulaza i izlaza rezervnih dijelova i materijala za proizvodnju sa skladišta
• Odgovornost za administrativnu podršku prodajnom timu kroz obrade narudžbi i brigu o kupcima u smislu „ službe za korisnike“
• Odgovornost za izradu predračuna i računa, primanje i proslijeđivanje narudžbi, briga za bazu podataka kupaca, za organizaciju dostave proizvoda, za primanje, obradu i provjeru upita kupaca
• Obavljanje svih ostalih poslova po nalogu nadređenog
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• SSS
• Jedna godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Znanje rada na računalu
• Točnost i preciznost
• Komunikativnost i odgovornost prema poslu

Nudimo:
• Ugovor o radu na određeno vrijeme
• Puno radno vrijeme

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 22.03.2015.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina