Recepcioner u fitness centru (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mjesto rada: MOFIT i ADIDAS STUDIO ZAGREB
– više izvršitelja

Opis radnog mjesta i zaduženja:
- Radno mjesto za komunikativne i otvorene osobe, orijentirane na prodaju koje se pronalaze u dinamičnom okruženju prostora renomiranog fitness centra, sa željom za učenje novih vještina.

Idealan kandidat bi trebao imati dobre komunikacijske vještine i biti dobar u interakciji sa klijentima (tzv. people person). Iskustvo nije potrebno, samo pozitivan stav.
Posao je fizički zahtjevan i aktivan i traži dinamičnu osobu koja ima volju za radom. Dio poslova je automatiziran ( automatski ulaz kroz rampu, digitalne brave na ormarićima u garderobi itd.) a većina posla se sastoji od interakcije sa članovima, naplate članarina, posluživanje proteinskih i ostalih napitaka itd.

Opis posla:
- upis članova u fitness centar, prodaja članarina
- posluživanje jednostavnih napitaka i kava članovima i gostima
- briga o članovima
- jednostavni administrativni poslovi
- promicanje događanja u klubu
- komunikacija sa članovima (mail, telefon, upiti i rješavanje prigovora)

Radi, druži se s ljudima koji rade na sebi i vrhunskim trenerima. Neka ti posao bude i zadovoljstvo.
pogodnosti

Koga tražimo?
- Motiviranu, otvorenu i komunikativnu osobu za rad u fitnes centru, koja razumije da je klijent uvijek na prvom mjestu
- Osobu koja ima energiju i volju raditi dinamičan posao
- Osobu koja lako ostvaruje kontakte
- Osobu koja pristupa klijentu i komunicira s lakoćom
- Osobu koja razumije potrebe klijenta
- Osobu spremnu na učenje i usavršavanje znanja i vještina
- Timski orijentiranu osobu.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo?
- Puni iznos prijevoza za svaki odrađeni mjesec
- Dodatak za prehranu
- Stalne edukacije
- Dodatne stimulacije i nagrade na plaću
- Isplatu dodataka za rad noću, nedjeljom i praznikom
- Osiguranu uniformu na trošak poslodavca
- Mogućnost osobnog rasta i razvoja te napredovanja
- Stalni radni odnos - mogućnost prijave na neodređeno nakon probnog rada
- Mogućnost besplatnog vježbanja u teretani i na 20 grupnih treninga
- Radnu okolinu koja je motivirajuća kroz radne kolege i klijente
- Stabilno i sigurno radno mjesto
- Rad na puno ili nepuno radno vrijeme
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- komunikativna, pozitivna osoba s poznavanjem engleskog jezika, spremna na rad u različitim segmentima poslovanja
- poznavanje osnovnih prodajnih vještina je poželjno
- izražene komunikacijske sposobnosti i snalažljivost u razgovoru s gostima

Stručna sprema: Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva: 3
Jezici: Engleski i Hrvatski
Vještine: Excel, Word, Gmail, Internet

Telefonske informacije o poslu ne dajemo.

Kako se prijaviti? Molim šaljite Vaše prijave putem 'Brze prijave' ili na email: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno