Recepcioner (m/ž)

Mjesto rada:
Nauders, Austrija
Rok prijave:
09.09.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u mjestu Nauders, Austrija tražimo RECEPCIONERA/-KU (m/ž) za rad u hotelu.

Mjesto rada:
Nauders, Regija Tirol, Austrija
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo
• Plaća između 1.800 – 1.900 euro netto za 5 dana/40 sati tjedno
• 13. u 14. plaća proporcionalno prema odrađenim mjesecima
• Sezonski ugovor od 17.06. do 12.09.2023
• Besplatan smještaj u jednokrevetnim sobama u blizini hotela
• Besplatni obroci 3x na dan i na slobodnim danima
Vrsta posla:
sezonski posao
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Što od vas očekujemo
Znanje njemačkog jezika na razini B2
Znanje engleskog jezika na razini B2
• Organiziranje svakodnevnih poslova
• Briga o gostima tijekom boravka u hotelu
• Savjesno prosljeđivanje informacija na odgovarajuća mjesta
• Dodatna briga o gostima, primjerice slanje rođendanskog ili maila dobrodošlice
• Organiziranje tjednih programa u području animacije, uljepšavanja i njege ili sporta s rukovoditeljima tih odjela
• Aktualiziranje i uređivanje izloga u skladu sa sezonom
• Kontrola dolaska i odlaska gostiju
• Naručivanje artikala iz trgovine
• Naknadna obrada nakon što gosti odu
• Zaprimanje reklamacija gostiju
• Zaprimanje storniranja dolaska

Što trebate učiniti:
• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Strani jezik:
engleski, njemački