Recepcionar / mjenjač/ica  HZZ OGLAS

TRGOTEHNA, DRUŠTVO ZA TRGOVINU, UGOSTITELJSTVO, GRAĐEVINARSTVO, PROIZVODNJU I USLUGE D.O.O.
Mjesto rada:
Tisno
Rok prijave:
28.03.2023.

Mjesto rada:
TISNO, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Zaprimanje i unos rezervacija te poslovi prijema, prijave i odjave gostiju
Unos i ažurirano vođenje podataka o gostima u hotelskom sustavu
Prodaja, unos i naplata usluga te izdavanje računa
Poslovi mjenjačnice
Pružanje informacija o uslugama i sadržajima Apartmana Luna/destinacije
Zaprimanje pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih
Rad u skladu s propisanim radnim uputama te ostali poslovi prema uputama voditelja agencije
Vaše kvalifikacije i osobine koje priželjkujemo: SSS, VŠS, VSS
Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Znanje engleskog jezika
Poznavanje drugog stranog jezika je prednost
aktivno se koristite PC alatima (Word, Excel)
izražene komunikacijske vještine
organizacijske sposobnosti, spremni za timski rad
Što nudimo našim zaposlenicima: Mogućnost rada u stabilnom poduzeću
Edukaciju i uvođenje u posao pri zapošljavanju
Zapošljavanje na određeno vrijeme, sezonski
Dinamično i pozitivno radno okruženje
Ukoliko odgovarate uvjetima natječaja, molimo Vas da pošaljete svoj životopis i motivacijsko pismo na naš e-mail
[email protected] ili [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131308748
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje