Razvojni programer / inženjer (Automation Software Engineer) (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
24.08.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla
- razvijanje i dizajn softwarea za različite procese u brodogradnji
- ispitivanje realiziranog projekta
- prisustvovanje sastancima sa svrhom dogovora detalja projekta
- puštanje u pogon projekata (commissioning, kratka izbivanja max 45 dana)
- pisanje dokumentacije i testiranje aplikacija
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- službeni mobitel
- dodatna edukacija
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- VŠS/VSS tehničkog fakulteta (elektrotehnika, informatika, računarstvo, robotika) ili pomorskog fakulteta (elektronika i informatika u pomorstvu)
- aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- inovativnost, snalažljivost, sposobnost brzog učenja i sklonost timskom radu

Prednosti:
- poznavanje jezika IEC 61131-3 (Function block diagram (FBD), Structured text (ST), Instruction list (IL).
- iskustvo sa Phoenix contact i Omron kontrolerima (ILC150,ILC370)
- poznavanje SCADA sustava (SIEMENS Factory Link, Wonderware Intouch i/ili Siemens WinCC)
- poznavanje Objektno orijentiranog programiranja
- poznavanje rada sa SQL serverom
- poznavanje rada na Linux platformi

Ako:
- si komunikativan i odgovoran u radu
- želiš učiti i razvijati se u struci
- želiš raditi u dinamičnoj multinacionalnoj okolini
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno