Radnik(ca) u proizvodnji

Mjesto rada:
Buje
Rok prijave:
18.11.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odgovornosti
• priprema radnog prostora, strojeva i pomagala za proizvodni proces
• provedba i praćenje tijeka proizvodnje, kontrola procesnih parametara
• posluživanje i podešavanje stroja
• održavanje čistoće proizvodnih prostorija, hodnika i pomoćnih prostorija
• prijava svih teškoća u radu (oštećenja alata, greške i kvarovi)
• po potrebi sudjelovanje u istovaru - utovaru repromaterijala i gotovog proizvoda
Posebne pogodnosti:
Nudimo
• osiguran smještaj
• rad na određeno vrijeme uz mogućnost produljenja na neodređeno
• redovne i stimulativne prihode povezane s ostvarenim rezultatima
• isplate bonusa na kraju godine (tzv. 13.-a plaća) i božićnice
• naknade za prijevoz i topli obrok
• rad u tehnološki naprednom okruženju
• rad u stabilnom i uspješnom izvoznom poduzeću s dugogodišnjom tradicijom
• rad u okruženju gdje se poštuju različitosti i svaki zaposlenik ponaosob
• rad u poduzeću gdje se prepoznaje i poštuje važnost životne ravnoteže (ravnoteža poslovnog i privatnog života)
• proces uhodavanja u posao, mentorstvo te mogućnosti edukacija i usavršavanja
• osposobljavanje za rad s viličarom
• rad na predivnoj lokaciji u Istri, mali gradić koji nudi sve za ugodan i zdrav život!
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• NKV, KV, SSS
• poželjno prethodno radno iskustvo u proizvodnji (nije uvjet)
• vozačka dozvola B kategorije
• posjedovanje dozvole za rukovanje viličarom (nije nužno)
• spremnost za rad u 3 smjene
• visoka razina odgovornosti i pedantnosti u radu
• dinamična i fleksibilna osoba sklona timskom radu
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Vozačka dozvola:
B