Radnik/radnica u programu javnog rada-poticanje razvoja i ozelenjivanje eko vrta  HZZ OGLAS

Poslodavac:
Udruga žena Vukovar
Mjesto rada:
Vukovar
Rok prijave:
02.04.2024.

Mjesto rada:
VUKOVAR, VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; javni radovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
osobni dolazak: BRUNE BUŠIĆA 74, 32010 VUKOVAR
pisana zamolba: Brune Bušića 74, 32010 Vukovar
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: revitalizacija, briga, poticanje razvoja i ozelenjivanje društveno-ekološkog vrta, sadnja novih biljaka, košnja trave, kopanje, malčiranje, orezivanje višegodišnjih biljaka, njihovo skladištenje, zalijevanje, priprema ekološkog gnojiva, provedba eko radionica sa djecom i učenicima iz naše lokalne zajednice, implementacija novih eko sadržaja.
Ciljane skupine:
Osobe u nepovoljnom položaju na tržištu rada, bez obzira na duljinu prijave u Evidenciji: – roditelji sa 4 i više malodobne djece, roditelji djece s teškoćama u razvoju, roditelji djece oboljele od malignih bolesti, roditelji udovci i roditelji djeteta bez upisanog drugog roditelja, osobe s invaliditetom, žrtve trgovanja ljudima, žrtve obiteljskog nasilja, azilant i stranac pod supsidijarnom, odnosno privremenom zaštitom kao i članovi njegove obitelji, liječeni ovisnici o drogama, povratnici s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci od dana podnošenja zahtjeva, osobe uključene u probaciju, pripadnici romske nacionalne manjine, beskućnici/e, hrvatski povratnici/useljenici iz hrvatskog iseljeništva, hrvatski branitelji, djeca poginulih i nestalih hrvatskih branitelja.
Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati su obvezni priložiti sljedeću dokumentaciju: životopis
preslika osobne iskaznice
dokaz o završenom obrazovanju (svjedodžba)
podatak o duljini prijave u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje
ispis e-radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
dokaz o pripadnosti ciljanoj skupini
Napomena: Sukladno uvjetima za mjeru Javni rad osobe ne mogu biti uključene u Javni rad 12 mjeseci nakon prestanka javnog rada za tu osobu.
Trošak prijevoza sufinancirane osobe u paušalnom mjesečnom iznosu od 20 EUR za osobe kojima je mjesto rada jednako mjestu prebivališta/boravišta.
Urednom prijavom smatra se prijava koja sadržava sve podatke i priloge navedene u Javnom pozivu.
Osoba koja nije podnijela pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz Javnog poziva ne smatra se prijavljenim kandidatom/kinjom po pozivu.
O ishodu izbora kandidata/kinja koji ispunjavaju tražene uvjete podnositelji/ce prijava, biti će obaviješteni u zakonskom roku. Udruga žena Vukovar zadržava pravo poništenja Javnog poziva bez posebnog objašnjenja.
Javni poziv će biti objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Udruge žena Vukovar.
Prijave se podnose:
poštom ili osobno u zatvorenoj kuverti na adresu: Udruga žena Vukovar, Brune Bušića 74, 32010 Vukovar, najkasnije do 25.3.2024. godine do 12,00 sati s naznakom “Natječaj za radno mjesto u programu javnog rada- Radnik u programu javnog rada-Poticanje razvoja i ozelenjivanje eko vrta
Sve informacije o prijavi se mogu dobiti na broj telefona: 032/424 880
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141752222
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje