Wollsdorf Leather je jedan od vodećih europskih proizvođača kože i proizvodi s oko 1.200 zaposlenika diljem svijeta visokokvalitetnu kožu za internacionalnu
auto i avio industriju.

Temelj našeg uspjeha su angažirane zaposlenice i zaposlenici, koji zajedno s nama rade na realizaciji naših vizija. Želite li i Vi doprinijeti daljnjem uspjehu Wollsdorf Leathera?

Tada postanite dio našeg tima na radnom mjestu:
Radnik / Radnica u odjelu kontrole kvalitete

Opis poslova:

  • provedba kontrole u skladu sa zahtjevima Koncerna,
  • unos podataka, sortiranje rezultata, osiguranje kvalitete
  • obrada reklamacija

Od Vas očekujemo:

  • SSS, dobro poznavanje rada na računalu (Word, Excel), prednost je znanje SAP programa
  • organiziranost i odgovornost te samostalnost u radu
  • obavezno znanje ili njemačkog ili engleskog jezika
  • radno iskustvo u odjelu kvalitete, prednost je iskustvo u autoindustriji
  • timski rad i spremnost na školovanje izvan Hrvatske

Nudimo:

  • stručnu obuku i stručno usavršavanje
  • mogućnost napredovanja u karijeri
  • rad u izazovnom okruženju u kojem možete pokazati vaše sposobnosti
  • rad u međunarodnom okruženju
  • stimulativna primanja
  • mogućnost organiziranog prijevoza

Molbu te životopis dostaviti do 30.08. putem Brze prijave ili na e-mail: office.hr@wollsdorf.com.

Za sve dodatne informacije obratite se na:
Wollsdorf Components d.o.o.
Dr. F. Tuđmana 17, Poduzetnička zona Jalžabet
Broj telefona 042 632 500
E-mail: office.hr@wollsdorf.com

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare