Radnik/radnica na održavanju javne rasvjete  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Novska
Rok prijave:
05.04.2024.

Mjesto rada:
NOVSKA, SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: NOVOKOM D.O.O., POTOČNA ULICA 25, NOVSKA
pisana zamolba: NOVOKOM d.o.o., Potočna ulica 25, Novska
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla:obavlja radove na izmjeni i održavanju rasvjetnih tijela, sitni električarski poslovi za tvrtku te svi drugi poslovi po nalogu rukovoditelja odjela...

Dokumentacija: zamolba, životopis, kopija osobne iskaznice, kopija domovnice, kopija svjedodžbe, kopija rodnog lista, potvrda o nekažnjavanju, potvrda Hzmo o radnom stažu
Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju prema čl.101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) i čl. 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19) dužan se je u prijavi na oglas pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dužan je priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141940954
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje