Radnik/ca na održavanju – elektrotehničar/ka - elektroničar/ka  HZZ OGLAS

LUKA TRANZIT OSIJEK d.o.o. za obavljanje lučkih i skladišnih djelatnosti i trgovinu
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
19.06.2023.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://www.nexe.hr/karijera/radnik-na-odrzavanju-elektrotehnicar-elektronicar-m-z-2/
Ostale informacije:
Radnik na održavanju – elektrotehničar - elektroničar (m/ž) – 1 izvršitelj, neodređeno vrijeme uz probni rad
Opis poslova: Održavanje i instaliranje strojeva koji se koriste u luci
Kontrola rada strojeva, vršenje preventivnih pregleda, ispitivanja rada strojeva i uređaja te otklanjanje uočenih kvarova i nedostataka
Rad sa ručnim i električnim alatima (bušilica, brusilica)
Preventivno održavanje te po potrebi vršenje remonta strojeva i uređaja
Održavanje elektromotornih pogona lučkih portalnih dizalica
Obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca
Uvjeti: SSS stručna sprema – elektrotehnički smjer
Poželjno znanje upravljanja PLC-om sustavom kao i VF-pretvaračima.
Iskustvo upravljanja elektroenergetskim postrojenjima niskog i srednjeg napona
Razumijevanje i čitanje elektro shema
Iskustvo rada na visini
Vozačka dozvola B kategorije
Poslodavac nudi: Putni troškovi dolaska na posao i odlaska s posla
Regres, božićnica, jubilarne nagrade, nagrada za radne rezultate
Dinamično okruženje, kontinuirano stjecanje znanja, napredovanje u karijeri
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
132428594
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje