Radni/a terapeut/kinja  HZZ OGLAS

'Srce' - Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji
Mjesto rada:
Sveti Ivan Zelina
Rok prijave:
31.03.2024.

Mjesto rada:
SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Provođenje postupaka procjene stanja korisnika (inicijalne procjene)
Provođenje individualnih ili grupnih postupaka, programa i radionica
Neposredan rad s korisnicima usluge poludnevnog boravka
Pisanje stručnog mišljenja, preporuka za rad za korisnike nakon uočene potrebe ili na zahtjev
Izrada individualnih planova korisnika u suradnji s ostalim članovima stručnog tima Udruge
Sudjelovanje u interdisciplinarnom radu stručnog tima Udruge
Savjetovanje roditelja o načinima rada kod kuće, potrebi upućivanja ostalim stručnjacima (u Udruzi ili izvan nje) te izradi i provedbi individualnog plana korisnika
Suradnja s ostalim članovima stručnog tima Udruge i ostalim zaposlenicima Udruge u cilju provedbe i evaluacije individualnog plana korisnika
Suradnja s ustanovama na području grada i ostalim ustanovama uključenim u rehabilitaciju korisnika Priprema i održavanje predavanja, radionica i savjetovanja roditelja i ostalih osoba uključenih u rad s korisnicima (prema potrebi)
Sudjelovanje na stručnim usavršavanjima putem sudjelovanja na relevantnim predavanjima, kongresima, simpozijima vezanim uz struku i populaciju korisnika u organizaciji Udruge i/ili vanjskih organizacija i ustanova
Provođenje interne evaluacije o zadovoljstvu korisnika uslugom (izrada evaluacijskih upitnika i izvješća)
Redovna komunikacija s Upravnim odborom i/ili koordinatorom rada i financijskog poslovanja Udruge vezano uz pružanje usluge te daljnje planiranje
Priprema materijala i prostora za rad
Prilagodba materijala za rad, izrada i primjena vizualne podrške u radu, određivanje vrste i namjene komunikacijskog sredstva
Vođenje evidencije o korisnicima usluge, potencijalnim korisnicima, prikupljanje i uredno arhiviranje dokumentacije.
Uvjeti: Fleksibilnost i strpljivost, senzibilizacija za rad s osobama s invaliditetom, vozačka dozvola B kategorije, spremnost na učenje i timski rad.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141279703
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje