Radijski voditelj (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
· Vođenje jutarnjeg programa i priprema emisija
· Redovita komunikacija i interakcija sa svim članovima tima u svrhu kreiranja zanimljivog i odgovarajućeg programskog sadržaja
· Predlaganje gostiju i vođenje intervjua
· Snimanje reklama po potrebi
· Administrativna programska podrška
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance

Znanja i kvalifikacije:
Glavni uvjeti:
- Ugodan glas i jasna dikcija
- Mogućnost vođenja jutarnjeg programa koji počinje u 7:00, svaki radni dan u tjednu
- Odlične komunikacijske vještine
- Smisao za humor, britkost, snalažljivost u neočekivanim situacijama
- Afinitet za glazbu, poznavanje raznih glazbenih žanrova i razdoblja
- Dobro znanje engleskog jezika

Ostali uvjeti:
- Aktivnost na društvenim mrežama
- Prilagodljivost, spremnost na dinamičan i brz radni tempo
- Naglašena kreativnost, inicijativa i proaktivnost
- VŠS/VSS studija društvenog usmjerenja

Iskustvo je poželjno no nije presudno, važno nam je da osoba voli radio, poznaje glazbu i ugodnog je glasa i karaktera te može na zanimljiv način iznijeti teme i pridobiti pažnju slušatelja te ih znati aktivno uključiti u program.

Molimo kandidate da uz životopis pošalju i glasovnu snimku: Zadatak je napraviti „music sell“ – zanimljivost o nekom izvođaču čiju ćemo pjesmu sljedeću pustiti u eteru.

Molimo prijavite se putem 'Brze prijave' ili na [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro