Računovođa/tkinja  HZZ OGLAS

Zagreb
Rok prijave:
29.10.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: -poslovi financijskog knjigovodstva -ažurno kontiranje i knijženje te vođenje brige o knjigovodstvenim dokumentima u Cloud-u -redovna pismena i usmena komunikacija sa klijentima -povremeni odgovori na upite klijenata iz domene računovodstva -komunikacija sa državnim institucijama, poreznom upravom te revizorima -praćenje aktualnosti, propisa kroz stručnu literaturu i interne i vanjske seminare Uvjeti: -VŠS/VSS ekonomskog smjera i poznajete i pratite računovodstvene propise -5 godina iskustva ili više na sličnim poslovima -poznavanjeMS Office paketom uz naglasak na MS Excel (Vlookup, Pivot, Data input, Cell References) -obavezno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu -imate proaktivan pristup te samostalno i odgovorno pristupate poslu Poslodavac nudi: -dinamičan posao unutar ugodnog timskog rada i okruženja -kontinuirani razvoj i stjecanje novih znanja i vještina -ugovor na neodređeno
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126883337
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.