Projektni asistent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Fair Services d.o.o. specijalizirana je na području pružanja usluga vezanih uz nastupe i posjete međunarodnim stručnim sajmovima. Zbog širenja poslovanja tražimo projektnog asistenta (m/ž) za podršku u prodaji i vođenju ureda. Više informacija o nama na: www.fair-services.eu

Opis posla:
- sudjelovanje u procesima operativne prodaje i podrška u realizaciji prodajnih planova
- dokumentiranje i izvještavanje o prodajnim aktivnostima
- pružanje informacija o uslugama tvrtke
- komunikacija s klijentima
- pretraživanje i obrada informacija
- administracija baze kupaca
- podrška u praćenju i istraživanju tržišta
- podrška u upravljanju društvenim mrežama
- podrška u administraciji ureda
- sudjelovanje u svakodnevnim operativnim radnim zadacima
- izvršavanje svih ostalih zadataka sukladno potrebama tima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- stalni radni odnos uz probni rok
- rad u mladom i dinamičnom okruženju
- međunarodni karakter posla
- raznovrstan posao
- kontinuirano stjecanje novih znanja
- priliku za učenje i razvoj
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera
- mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja
- izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
- izraženi interes za prodaju i marketing
- aktivno služenje engleskim jezikom (prednost dobro poznavanje slovenskog jezika)
- aktivno i samostalno korištenje MS Office paketa i društvenih mreža
- proaktivnost i dinamičnost
- rad u timu
- spremnost na putovanja

Jezici:
- engleski (napredno)
- slovenski (napredno)
- makedonski (poželjno)

Zamolbu sa životopisom molimo dostaviti na hrvatskom i engleskom jeziku. Prednost će imati kandidati koji zamolbu i životopis također dostave i na slovenskom jeziku.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro