Proizvodni radnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Znanje d.o.o. jedna je od najstarijih izdavačkih kuća u Hrvatskoj, s dugogodišnjom tradicijom u nakladničkoj, tiskarskoj i knjižarskoj djelatnosti. Osnovno obilježje i formula uspjeha Znanja su najviši uređivački i grafičko tiskarski standardi te atraktivan dizan najtraženijih svjetskih naslova različitih žanrova. U 2017. godini Znanje je ponovno pokrenulo vlastitu knjižarsku mrežu, te danas broji ukupno devet knjižara pozicioniranih u većim hrvatskim gradovima.

Cilj nam je biti kvalitetan i korektan izdavač, knjižara, tiskara, poslovni partner i poslodavac, koji svojim svakodnevnim radom doprinosi razvoju pozitivnih društvenih vrijednosti u svom okruženju.

Proizvodni radnik (m/ž) - zapošljavamo 5 djelatnika

Opis posla:
- prima nalog o radnom zadatku od voditelja ili strojara
- priprema sav potreban materijal
- doprema, vrši ulaganje i odnošenje materijala
- pomaže strojaru kod pripreme
- kompletno pere stroj nakon rada sa strojarima
- čisti i podmazuje stroj sa strojarom
- obavlja poslove ručnog rada: optrgavanje, brojenje, šlajfiranje, sabiranje, ručno lijepljenje kutija i vrećica,
vrši ulaganje i izlaganje gotovih kutija sa ljepilice te ih pakira u transportne kutije, vrši ulaganje i izlaganje araka na kaširki
- održava red i čistoću oko stroja
- obavlja poslove ručnog rada
- odgovoran je za svoj rad voditelju odjela u proizvodnji
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- rad na određeno
- stalni radni odnos
- božićnica, uskrsnica
- plaćeni troškovi javnog prijevoza
- sigurno radno mjesto
- pozitivno radno okruženje
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- NKV/KV/SSS
- iskustvo u radu nije bitno
- fleksibilnost rada u smjenama
- organiziranost, urednost i proaktivnost
- sklonost timskom radu
- visoka motiviranost za posao, te pozitivan pristup prema poslu i ljudima