Prodavač ženske modne odjeće (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.06.2018.
Plaća:
od 531 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Giorgia & Johns je novootvoreni boutique u Galleria Business Center za poslovne i urbane žene koje vole biti u trendu. Uz ovo prodajno mjesto tvrtka upravlja s još tri prodajna mjesta u centru grada.

Tražimo prodavača (m/ž) koji voli raditi s odjećom i uživa u svom poslu te je usmjeren na ostvarivanje zacrtanog prodajnog rezultata.

Opis posla:
- prodaja odjeće i modnih dodataka
- vođenje baze kupaca
- vođenje sve potrebne dokumentacije
- ostali poslovi u trgovini prema potrebi

Posebne pogodnosti:
- početak rada na određeno vrijeme s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno
- plaća iznad 4.000 kuna plus razrađen model stimulacija i nagrađivanja nakon završenog probnog rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

- SSS
- minimalno iskustvo 3 godine u prodaji ženske modne odjeće kao prodavač
- poželjno poslati fotografiju

Prijava putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine