Prodavač/prodavačica  HZZ OGLAS

BOROVO d.d. proizvodnja i promet obuće, gumarskih i ostalih proizvoda
Mjesto rada:
Crikvenica
Rok prijave:
02.04.2024.

Mjesto rada:
CRIKVENICA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
osnove korištenja računala u Windows okruženju
interne
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova:
- uslužuje kupce na pristupačan i kulturan način sukladno propisanoj radnoj uputi - ispostavlja račun i naplaćuje prodanu robu - sudjeluje u provođenju mjesečne i godišnje inventure u prodavaonici - izrađuje poslovnu dokumentaciju prodavaonice - vrši popis robe u prodavaoni
Izražene komunikacijske vještine, kooperativnost i sposobnost rada u timu, odgovornost i profesionalnost u radu, ljubaznost, strpljivost.
Kandidati moraju imati završeno srednjoškolsko obrazovanje u trogodišnjem ili četverogodišnjem trajanju.
Uz prijavu je potrebno priložiti: životopis, dokaz o stručnoj spremi, presliku osobne iskaznice i potvrdu o stažu osiguranja (e-radnu knjižicu) iz HZMO-a.
Prijave s traženom dokumentacijom dostaviti isključivo na e-mail, [email protected] - skenirane u PDF obliku uz naznaku; ZA NATJEČAJ - PRODAVAČ CRIKVENICA.
Poziv u daljnji selekcijski postupak uputit će se samo kandidatima koji odgovaraju svim traženim uvjetima iz natječaja. Nepotpune, nepravovremene i nepotpisane prijave neće se razmatrati.
Borovo d.d. zadržava pravo poništenja natječaja bez posebnog obrazloženja.
Prijavom na ovaj natječaj smatra se da je kandidat dao svoju privolu Borovu d.d. da kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142029992
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje