Prodavač / Prodavačica u papirnici

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.01.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo motiviranog djelatnika na mjestu
Prodavača / Prodavačice u papirnici.
Lokacija papirnice - Petrova ulica 104, Zagreb.

Opis posla:
- rad na blagajni i usluživanje kupaca
- naručivanje, preuzimanje i slaganje robe na police i skladište
- aranžiranje izloga
- održavanje čistoće trgovine.
Posebne pogodnosti:
- Očekivana plaća od 3.800,00 kn do 4.200,00 kn.
- Rad u smjenama:
Jedan tjedan:
prijepodne od 08,00 do 16,00 sati, poslijepodne od 12,00 do 20,00 sati, bez radne subote.
Drugi tjedan:
prijepodne od 08,00 do 15,00 sati, poslijepodne od 13,00 do 20,00 sati, petak od 14,00 do 20,00 sati i radna subota od 08,00 do 14,00 sati.
Nedjeljom i praznicima se ne radi.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Očekujemo od kandidata prvenstveno predanost, točnost i urednost na poslu.

Prednost imaju kandidati sa završenom trgovačkom školom ili u protivnom odlike dobrog trgovca, a odlike dobrog trgovca, osim same vještine prodaje, su: ljubaznost, pristojnost, vođenje brige o nabavi prodane robe, mora biti uredan i održavati radni prostor i robu urednima...
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine