Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
14.03.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog povećanja obima posla raspisujemo oglase za nova radna mjesta:

PRODAVAČ (m/ž)
– nekoliko izvršitelja

Opis posla:

- pomaže prilikom prijema robe kod utvrđivanja kvaliteta i kvantiteta
- prodaje robu kupcima i vodi računa o primjeni propisa
- brine o asortimanu robe svog prodajnog mjesta
- brine o održavanju svog prodajnog mjesta
- popunjava sve dokumente u vezi prodaje
- obavlja i druge srodne poslove po nalogu voditelja prodajnog odjela ili poslovođe prodavaonice
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Stručna sprema: Srednja stručna sprema
- Jezici: Engleski
- Vozačka dozvola: B
- komunikativnost i snalažljivost
- preciznost, točnost i ažurnost
- maksimalna angažiranost
- poželjno poznavanje rada sa PC blagajnom
- Vještine: Word, Excel, Internet
- Vrsta zaposlenja: Rad na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja

Na ovaj oglas se možete prijaviti isključivo pismenom zamolbom na adresu:

Brodomerkur d.d.
Odjel za kadrovske poslove
Ruđera Boškovića 21
21000 Split
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro