Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.02.2018.

Pekara/Bakery & Coffee house predstavlja nezaobilazno odredište kada su u pitanju pekarski proizvodi, pizze, pite, kolači,...

Dugogodišnja tradicija i iskustvo jamči kvalitetu naših proizvoda i zato smo smo u listopadu 2017. Godine otvorili novu poslovnicu „pekAra/Bakery & Coffee house“ na Savskom mostu u Zagrebu (okretište) kako bi svojim vjernim kupcija ponudili još bolju usklugu i uvijek svježe proizvode.

Ponosni smo na naš rad i zbog povećanog obima posla potreban nam je novi član tima, potreban nam je

PRODAVAČ (m/ž)

[Mjesto rada: Zagreb]

Opis posla:
  • izlaganje asortimana u vitrinama i policama
  • prodaja, pečenje i priprema proizvoda
  • ljubazno i kulturno ophođenje prema kupcima
  • održavanje čistoće trgovine i prostora ispred trgovine
Uvjeti:
  • SSS/KV trgovačkog smjera ili višegodišnje radno iskustvo
  • odgovoran pristup poslu
  • spremnost na timski rad.
Što nudimo:
  • zanimljiv i dinamičan posao
  • profesionalnu radnu okolinu.

Molimo prijavite se na adresu: [email protected] ili na broj telefona 091/93-94-202