Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Splitsko - dalmatinska županija
Rok prijave:
18.04.2024.

Trgovački maloprodajni lanac Studenac kao kompanija posluje od 1991. godine. Kasnih 90-ih proširio je poslovanje otvaranjem veleprodajnog skladišta u Dućama i nekoliko maloprodajnih trgovina u Omišu. Na današnji Studenac, trgovinu-susjed koja pogodnostima za kupce dosljedno prati svjetske trendove, najviše je utjecala 2018. kada počinje transformacija poslovanja popraćena akvizicijama i organskim rastom. Preuzimanjem Istarskih supermarketa i Sonika 2019. lanac jača svoju poziciju i posluje duž cijele jadranske obale. Status utvrđuje 2021. preuzimanjem lanca Bure Trgovina, a važan poslovni iskorak iste godine čini otvaranjem prvih prodavaonica u Zagrebu. U 2022. Studenac preuzima Pemo, Kordun, Duravit i lanac Lonia, a u svibnju 2023. ulazi i u Krapinsko-zagorsku županiju akvizicijom lanaca Strahinčica, te u istoj godini akvizira i lanac Špar Trgovina.

Studenac trenutačno zapošljava više od 6000 djelatnika i ima više od 1200 prodavaonica te je među vodećim maloprodajnim lancima u Hrvatskoj.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

PRODAVAČ (M/Ž)

Mjesto rada: Split, Kamen, Stobreč, Strožanac, Podstrana, Žrnovnica, Solin, Kaštela, Omiš, Dugi Rat, Krilo Jesenice, Stanići, Mimice, Pisak, Makarska, Brela, Baška voda, Tučepi, Podgora, Dugopolje, Neorić, Muć, Trilj, Grab, Bisko, Turjaci, Otok Sinjski, Brnaze, Dicmo, Srinjine, Tugare, Gata, Kostanje, Podgrađe, Slime, Šestanovac, Imotski, Cista Provo, Cista Velika, otok Brač (Supetar, Postira, Pučišća, Selca, Sutivan, Milna, Mirca, Splitska), otok Šolta (Maslinica, Grohote, Stomorska), otok Hvar (Hvar, Jelsa, Starigrad, Vrboska), otok Vis (Vis, Komiža)

Opis posla:

  • izlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti odjela
  • pružanje izvrsne usluge našim kupcima na svježim odjelima
  • rad na blagajni
  • kontrola kvalitete i svježine proizvoda te roka trajanja robe
  • održavanje urednosti prodajnog mjesta

Od Vas očekujemo:

  • razina obrazovanja SSS
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • komunikativnost i sklonost timskom radu
  • urednost, pouzdanost te predanost poslu
  • radno iskustvo u trgovini je prednost

Nudimo Vam:

  • organizirane obuke za nove zaposlenike
  • novčani bonus za realiziranu preporuku novih kandidata
  • mogućnost dodatne zarade kroz transparentan sustav bonusa
  • mogućnost dobivanja dodatne mjesečne plaće kroz poseban program nagrada-Najbolja prodavaonica mjeseca
  • mogućnost rada na puno ili nepuno radno vrijeme
  • mogućnost napredovanja, interne promocije
  • po želji, mogućnost putovanja i prilika za rad u drugim gradovima RH uz osiguran smještaj
  • dodatno plaćen rad nedjeljom
  • naknada za prijevoz
  • božičnica, uskrsnica, dar za prvašiće, poklon paket za rođenje djeteta
  • zanimljiv, dinamičan i raznolik posao

Ukoliko želite postati dio našeg tima molimo prijavite se putem donjeg linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis.