Prodavač / Blagajnik (m/ž)

Mjesto rada:
Istarska županija
Rok prijave:
17.10.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ZADACI PRODAVAČA
• izvrsnost u komunikaciji sa našim kupcima
• izlaganje robe, briga o rokovima i popunjenosti odjela
• kontrola kvalitete i svježine proizvoda
• rad na pultu sa pekarskim i suhomesnatim proizvodima
• rad na blagajni
• održavanje čistoće i higijene trgovine, te skladišnog prostora

KARAKTERISTIKE POSLA I RADNI UVJETI
• mjesto rada: Istarska županija
• broj traženih radnih radnika: više izvršitelja
• vrsta zaposlenja: određeno
• radno vrijeme: puno radno vrijeme
• način rada: smjenski rad
• smještaj: osiguran (za radnike koji nemaju boravište/prebivalište na području Istarske županije
prijevoz s posla i na posao: osiguran (za radnike koji nemaju boravište/prebivalište na području Istarske županije)
• topli obrok: osiguran (za radnike koji nemaju boravište/prebivalište na području Istarske županije)
• naknada za prijevoz: da
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
PROFIL TRAŽENOG KANDIDATA
• SSS/KV
• poželjno radno iskustvo
• ljubaznost, urednost i dostupnost u ophođenju s kupcima
• odgovornost prema radnim zadacima i sklonost timskom radu
• poželjno iskustvo rada sa računalnom kasom
• poželjno poznavanje stranih jezika

Molbu i životopis potrebno je poslati na mail adresu [email protected] ili se javiti na brojeve telefona 091/411-38-25; 052/555-507
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno