Prodajni specijalist za foto i video opremu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
AVITEH Audio Video Tehnologije d.o.o. je najbrže rastuća tvrtka u području profesionalne foto, video i audio opreme. Od osnutka 2012. godine bilježimo snažan rast uz stalno povećanje broja zaposlenih i širenje asortimana proizvoda i usluga.
Među našim zadovoljnim klijentima iz cijele regije su video produkcije, TV i radijske kuće, foto studiji, obrazovne ustanove,državne službe, samostalni umjetnici i tisuće zaljubljenika u foto i video opremu.

Zbog povećanog obujma posla tražimo pojačanje u našem prodajnom odjelu!

Opis posla:
- prodaja profesionalne foto i video opreme
- prodaja u poslovnici i online kanalima
- savjetovanje klijenata i izrada ponuda
- ostali poslovi i aktivnosti po nalogu nadređenih

Odgovornosti:
- profesionalan odnos i briga o klijentima
- odgovornost za izvršenje preuzetih zadataka
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS ili VSS, poželjno tehničkog usmjerenja
- znanje engleskog jezika u pismu i govoru
- razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
- prodajne i prezentacijske vještine
- sklonost novim tehnologijama
- poželjno iskustvo u prodaji barem 1 godinu
- poželjno poznavanje profesionalne foto i video opreme

Prijavite se putem linka Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina