Prodajni savjetnik/vodič (m/ž)  HZZ OGLAS

NIN, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: ILIRSKA ULICA 7
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
O Solani Nin:
Solana Nin tradicionalno proizvodi svoju sol još od 1954. godine. Ova druga po veličini hrvatska solana nudi pregršt doživljaja za svoje posjetitelje te je jedna od vodećih atrakcija na zadarskom području. Osim same proizvodnje soli jako puno radimo na razvoju turističkih sadržaja. Na našoj solani posjetitelji mogu posjetiti našu Kuću soli ,priključiti se vođenoj turi po poljima soli, posjetiti naš dućan u kojem se nalazi preko 200 proizvoda iz naše vlastite proizvodnje te na kraju opustiti se u našem novo uređenom parku Solara te uz cvrkut ptica uživati u pogledu na naša polja soli uz osvježavajući napitak. U našem kontinuiranom radu i razvoju poslovanja otvorili smo našu prvu poslovnicu u Zadru te na samom ulazu u grad posjetitelji mogu okusiti i kupiti ninsku sol. Naše poslovanje temelji se na gostoljubivosti, inovativnosti i odgovornosti. Stvaramo prijateljsko i ugodno radno okružje u kojem svaki naš djelatnik ima priliku razvijati svoje potencijale.
Tražimo Prodajne savjetnike/vodiče. Ukoliko voliš timski rad i učenje novih stvari te si komunikativna osoba prijavi se na natječaj i zajedno s nama potpomogni ostvarenje naše vizije pružanja najboljeg doživljaja našim posjetiteljima. Veselimo se Vašim prijavama.
Benefiti rada u Solani Nin: Rad u stabilnoj kompaniji kontinuiranog rasta
Plaćeni putni trošak i prehrana
Dodatno plaćeni prekovremeni rad
Točno definiran smjenski rad
Slobodan 1 dan u tjednu po dogovoru
Sigurno i ugodno radno okružje
Stimulativne nagrade na plaću tijekom ljetnih mjeseci
Mogućnost korištenja mjere stalni sezonac
Opis posla: zaprimanje i izlaganje proizvoda
prodaja i savjetovanje kupaca
vođenje tura
blagajničko poslovanje
vođenje brige za higijenu i čistoću prodajnog prostora
Uvjeti i vještine: SSS
znanje engleskog jezika
prednost je poznavanje nekog drugog stranog jezika
ljubaznost, profesionalnost, komunikativnost, timski rad
organiziranost, odgovornost, točnost i urednost
Mogućnost stalnog zaposlenja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141260624
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje