Prodajni savjetnik u maloprodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka, Istra
Rok prijave:
28.05.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poduzeće Logista spada među 400 najvećih poduzeća po ukupnom prihodu u Hrvatskoj i među 10 najvećih poduzeća u Primorsko goranskoj županiji. Zapošljavamo više od 100 zaposlenika u 4 odjela, prosječne dobi od 34 godine. Logista je svojim visokim standardom poslovanja u distribuciji još od davne 1994., zadobio povjerenje vrhunskih brandova kao što su Vipnet, Japan Tobacco International, Cellular line, Wiko, Jabra, Travel blue, FGX.

Izuzetnu pažnju posvećujemo odabiru zaposlenika koji su temelji dugogodišnjeg uspjeha našeg tima. Obzirom na konstantni razvoj i rast poslovnih rezultata, potražujemo najbolje kandidate za rad u našem mladom i kreativnom timu na slijedećoj poziciji:

Što ćeš raditi
• Prodaja Vipnet telekomunikacijskih usluga i proizvoda
• Prodaja mobilnih telefona i dodatne opreme
• Savjetovanje i pružanje izvrsne usluge kupcima
• Podrška svim članovima tima u ostvarenju zajedničkih ciljeva
• Aktivno sudjelovanje u unapređenju poslovanja odjela
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od tebe očekujemo:
• Dinamičnost, fleksibilnost, pouzdanost i proaktivnost u radu
• Susretljivost i ljubaznost u radu s kupcima
• Odlično funkcioniranje u timu
• Želju za ostvarivanjem rezultata i osobnim napredovanjem
• Aktivno korištenje MS Office paketa

Nudimo:
• Stimulativni sustav nagrađivanja
• Osigurano mentorstvo, edukaciju i razvoj prodajnih vještina
• Mogućnost kontinuiranog razvoja i napredovanja
• Stimulativno i dinamično radno okruženje
• Mogućnost stalnog zaposlenja nakon isteka probnog roka
Poznavanje rada na računalu:
napredno