Prodajni savjetnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Svojim dugogodišnjim postojanjem i predanim radom, stvorili smo stabilnu i visoko pozicioniranu tvrtku na tržištu šivaćih strojeva i opreme za tekstil.

Korisnicima nudimo podršku, tehničko znanje, edukaciju i nove trendove industrijskih šivaćih strojeva i opreme za tekstil. #krojimozavasod1986

Misija Šivanol Prometa je ponuda visoko tehnoloških rješenja za različita područja tekstilne industrije. Uvijek razmišljamo korak unaprijed i nastojimo prepoznati vlastite potrebe za vrhunskim pojedincima kako bi osigurali najvišu razinu kvalitete u svakom koraku post-prodaje. Broj projekata u kojima se pojavljujemo kao podrška stvorili su nam potrebu za pojačanjem unutar odjela prodaje rezervnih dijelova i pribora.

Prodaja rezervni dijelova i pribora te suradnja s ostalim odjelima neki su od zadataka s kojima ćete se susretati na dnevnoj bazi. Ukoliko ste se prepoznali u našim vrijednostima, pozivamo Vas da nam se pridružite na poziciji:

Vaš posao će obuhvaćati:

- komunikacija s klijentima te savjetovanje klijenata prilikom kupnje rezervnih dijelova, opreme i pribora
- briga o prodajnoj dokumentaciji
- izrada i izdavanje financijskih ponuda i računa
- priprema robe za isporuku
- postizanje zadanih planova
- praćenje i vođenje skladišta rezervnih dijelova
- slaganje robe na police (pozicije u skladištu)
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- dinamičan posao u uspješnom timu
- mogućnost rasta i napredovanja te stjecanje novih znanja
- ugovor na neodređeno vrijeme
- konkurentna fiksna zarada te mogućnost dodatne zarade u ovisnosti o ostvarenim rezultatima

Dodatne pogodnosti/mogućnosti:
- napredovanje
- dodatno usavršavanje
- službeni mobitel

- Plaća: Od 4500 do 6500 kn
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- minimalno srednja stručna sprema (prednost tehnička škola)
- prednost radno iskustvo u prodaji
- poznavanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač
- komunikativnost i sposobnost razumijevanja potreba i specifičnih zahtjeva klijenata
- orijentacija prema rezultatu
- profesionalnost u ophođenju s klijentima
- poznavanje programskog paketa MS Office

Ukoliko imate iskustva na istim ili sličnim poslovima, a istovremeno spremni na usvajanje novih znanja i vještina u dinamičnom okruženju, prijavite se i postanite naš novi timski igrač.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina