Prodajni referent (m/ž)  HZZ OGLAS

AC JESENOVIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu automobilima
Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
10.04.2024.

Mjesto rada:
ZADAR, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
mobitel: 099 7332119
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Zbog povećanja obujma posla tražimo djelatnika za poziciju prodajnog referenta (m/ž) u Zadar Aerodrom.
Opis posla: - pružanje usluge najma vozila i prihvata vozila (otvaranje, zatvaranje ugovora te naplata usluge najma) - prodaja dodatnih usluga - kontrola ispravnosti i čistoće vozila prilikom izdavanja i povratka vozila iz najma - pregled, evidencija i naplata šteta na vozilima - briga o redovnom servisiranju vozila, upozoravanje na eventualne nedostatke na vozilima - odgovaranje na telefonske upite i upite mailom stranaka, te davanje informacija o uslugama - naplata po ugovorima o najmu - vođenje blagajničkih dnevnika i ostale dokumentacije - vođenje evidencije o rezervacijama i briga da vozila budu spremna za najam

Uvjeti
- vozačka dozvola B kategorije - osnove rada na računalu (Windows sustav) - poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (znanje dodatnog jezika je prednost) - izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti, snalažljivost, prilagodljivost - brzo i lako prilagođavanje na novonastale situacije - prethodno iskustvo rada u rent a car-u nije uvjet
Jezici:
Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)
Vozačka dozvola:B

Što nudimo
- mogućnost mjesečne stimulacije ovisno o prodaji - rad u uspješnoj i stabilnoj kompaniji

Na određeno vrijeme
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141603195
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje