Prodajni/prodajna savjetnik/savjetnica  HZZ OGLAS

PRIMA NAMJEŠTAJ - prodaja namještaja i opremanje objekata d.o.o.
Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
07.04.2024.

Mjesto rada:
ZAPREŠIĆ, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://prima-karijere.talentlyft.com/o/FX7/apply
Ostale informacije:
Opis posla: svakodnevna komunikacija s kupcem kroz prezentaciju proizvoda, proaktivnost u prodaji kako bi naši posjetitelji postali naši kupci, informiranje kupca i nuđenje dodatnih usluga koje Prima pruža (montaža, dostava, produžena garancija, dizajn interijera), izrada financijske ponude i prezentacija rješenja, izlazak na teren u svrhu prodaje i provođenja izmjere, izrada cjelovitih rješenja i projekata u programu 3CAD, komunikacija s monterima/dostavljačima i provjera zadovoljstva kupca po završetku opremanja, aktivno praćenje noviteta i usavršavanje u skladu s promjenama u prodajnom procesu, asortimanu i tehnologiji rada, aktivan rad na pronalaženju novih kupaca kroz prikupljanje kontakata, obilazak terena i istraživanje poslovnih prilika, briga o čistoći i urednosti prodajnog prostora, ostali poslovi po nalogu poslodavca Uvjeti: minimalno srednja stručna sprema, poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, poznavanje procesa prodaje, komunikativnost i pozitivan stav, fleksibilnost i spremnost na učenje, timski rad i kooperativnost u radu s drugim odjelima, potrebno poznavanje rada na računalu (MS Office), B kategorija. Poslodavac nudi: mentoriranje i okruženje koje potiče profesionalni i osobni razvoj, zapošljavanje na puno radno vrijeme, širok izbor alata za prezentaciju interijera, nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka, paket dodatnih benefita; dopunsko zdravstveno osiguranje, osiguranje od nezgode 0/24h, MultiSport pogodnosti za rekreaciju, božićnica, dar za dijete, jubilarne nagrade, slobodni dani za događaje od osobne važnosti, sudjelovanje u team building događajima i edukacijama, pogodnosti za kupovinu namještaja, plaćeni troškovi prijevoza, osigurano parking mjesto).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141793303
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.