Prodajni predstavnik / prodajna predstavnica  HZZ OGLAS

29.04.2024.

Mjesto rada:
BREZNIČKI HUM, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS POSLA: Prodaja na području bivše Jugoslavije i Albanije, stjecanje novih klijenata i razvoj postojećih.
Konkretne aktivnosti će uključivati:
• Analiza upita klijenata i priprema ponuda
• Prikupljanje narudžbi klijenata
• Istraživanje tržišta i pronalaženje novih potencijalnih klijenata
• Briga o kupcima (posjeti i sl.)

UVJETI: • Srednjoškolsko ili visoko obrazovanje
• Sposobnost samostalnog upravljanja različitim poslovima i organiziranja rada
• Dobre međuljudske i komunikacijske vještine
• Sklonost radu u području industrijskih strojeva (strojarska industrija)
• Poznavanje MS softvera; iskustvo s ERP sustavima je plus
• Vozačka dozvola B kategorije

Potrebno je dobro poznavanje engleskog jezika.

ŠTO NUDIMO:
• Atraktivan financijski paket i bonus shema
• Mogućnost da budete dio vođe međunarodne grupe u svom sektoru
• Prilika za osobni i profesionalni razvoj
• Rad s međunarodnim klijentima i projektima

Radno iskustvo poželjno, ali nije uvjet. Postoji mogućnost zapošljavanja pripravnika.
Postoji mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.
Za uspješnu kandidaturu poslati zamolbu i životopis na eng leskom jeziku.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141215933
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje