Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.11.2019.

Za našeg klijenata, renomiranu tvrtku koja se bavi uvozom i veleprodajom električne opreme tražimo prodajnog predstavnika. Njihov internacionalni brand nudi širok asortiman proizvoda koji spajaju napredne tehnologije i funkcionalnosti, uz vrhunski dizajn i izvrsne rezultate. Cilj je zadovoljiti potrebe korisnika inovativnim pristupom, ali i pomoću jednostavnosti upotrebe proizvoda s prihvatljivom cijenom. Zbog širenja poslovanja tražimo pojačanje u timu prodaje.

Zagreb

Opis posla:

U potrazi smo za strastvenim i motiviranim prodajnim predstavnikom koji će postati dio našeg prodajnog tima! Vaša glavna zadaća bit će doprinositi poboljšanju poslovnog uspjeha kroz povećanje prodaje.

Obveze i odgovornosti:
  • razumijevanje potreba, problema i želja klijenata
  • komunikacija i održavanje odnosa s postojećim klijentima
  • pružanje podrške postojećim klijentima
  • praćenje asortimana robe kod klijenata
Uvjeti:
  • VSS VŠS, SSS
  • sklonost timskom radu
  • staloženost i pristupačnost u odnosu s drugima
  • dobro razvijene komunikacijske vještine
  • organiziranost i preciznost u radu
  • predanost poslu, spremnost na učenje i profesionalni razvoj
  • engleski jezik
  • poznavanje rada u MS Office
Nudimo:
  • mogućnost stalnog radnog odnosa
  • mogućnost samostalnog rada i rada u timu
  • poticajno i ugodno radno okruženje
  • mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja
  • stabilna primanja